28-30/11-14 |
Helsinki Open i Helsingfors Fristil |
U 76kg 1:a Henrik Martengård Svenska Landslaget/ Brottargymnasiet |
|
|
U 69kg 2:a Anton Valapuro Svenska Landslaget/Brottagymnasiet |
|
|
U 63kg 5:a Måns Lindgren Svenska Landslaget/ Brottargymnasiet |
1-2/11-14 |
Lilla Mälarcupen i Västerås |
KvU 46kg 1:a Julia Wale Norrtälje BK/ Brottargymnasiet |
|
|
KvU 52kg 5:a Lydia Åkesson BK Ore/ Brottargymnasiet |
|
|
KvU 65kg 4:a Linnea Renfors Arboga AK/ Brottargymnasiet |
|
|
U 63kg 3:a Daniel Mårtensson BK Pan/ Brottargymnasiet |
|
|
U 69kg 3:a Henrik Martengård Örebro AK/ Brottargymnasiet |
25-10-14 |
Ores GP i Vinslöv |
S 66kg 4:a Anton Valapuro Väsby BK/ Brottargymnasiet |
11-12/10-14 |
Öresundsträffen i Helsinborg |
U 63kg 1:a Daniel Mårtensson BK Pan/ Brottargymnasiet |
|
|
U 63kg 4:a Måns Lindgren Trollhättans AK/ Brottargymnasiet |
|
|
U 69kg 2:a Anton Valapuro/ Brottargymnasiet |
|
|
KvU 46kg 2:a Julia Wale Norrtälje BK/ Brottargymnasiet |
|
|
KvU 52kg 6:a Lydia Åkesson BK Ore/ Brottargymnasiet |
|
|
S 66kg 5:a Kai Laitinen Arboga AK/ Brottargymnasiet |
27-09-14 |
Hammarslaget i Hallstahammar |
S 65kg 1:a Kai Laitinen Arboga AK/ Brottargymnasiet |
|
|
U 76kg 1:a Henrik Matrengård Svenska Landslaget/ Brottargymnasiet |
|
|
U 76kg 2:a Tim Gustavsson Tranås BK/ Brottargymnasiet |
|
|
U 69kg 2:a Anton Valapuro Svenska Landslaget/ Brottargymnasiet |
|
|
U 63kg 3:a Måns Lindgren Svenska Landslaget/ Brottargymnasiet |
|
|
KvU 52kg 2:a Lydia Åkesson BK Ore/ Brottargymnasiet |
|
|
KvU 3:a Julia Wale Norrtälje BK/ Brottargymnasiet |
|
|
Kv 63kg 3:a Angelica Lindbäck Luleå BK/ Brottargymnasiet |
19-09-14 |
Bergslagscupen i Fagersta |
KvU 50kg Julia Wale Norrtälje BK/ Brottergymnasiet |
|
|
KvU 50kg 3:a Lydia Åkesson BK Ore/ Brottargymnasiet |
5-6/7-14 |
Fristils SM i Borås |
U 69kg 1:a Henrik Martengård Örebro AK/ Brottargymnasiet |
|
|
U 69kg 2:a Anton Valapuro Väsby BK/ Brottningsgymnasiet |
|
|
J 66kg 2:a Kai Laitinen Arboga AK/ Brottningsgymnasiet |
|
|
J 74kg 4:a Anton Valapuro Vasby BK/ Brottargymnasiet |
|
|
J 74kg 6:a Henrik Martengård Örebro AK/ Brottargymnasiet |
|
|
S 65kg 5:a Kai Laitinen Arboga AK/ Brottningsgymnasiet |
10-11/5-14 |
Senior SM Grek i Vinslöv |
S 66kg 4:a Simon Erlandsson BK Pan/ Brottargymnasiet |
26-27/4-14 |
Soft Touch Open i Göteborg |
J 66kg 1:a Simon Erlandsson BK Pan/ Brottargymnasiet |
|
|
KvJ 55kg 1:a Sandra Sarkkinen BK Snar/ Brottargymnasiet |
|
|
KvJ 55kg 2:a Lousie Fredriksson Töreboda ABK/ Brottargymasniet |
|
|
KvJ 3:a Daniela lundström Östervåla AK/ Brottargymnasiet |
|
|
U 69kg 1:a Henrik Martengård Örebro AK/ Brottargymnasiet |
|
|
U 69kg 5:a Anton Valapuro Väsby BK/ Brottargymnasiet |
|
|
U 76kg 4:a Tim Gustavsson Tranås BK/ Brottargymnasiet |
22-23/3-14 |
Junior SM i Hästveda |
KvJ 72kg 1:a Sofie Nordström Hästveda BK/ Brottargymnsiet |
|
|
KvJ 55kg 2:a Lousie Fredriksson Töreboda ABK/ Brottargymnasiet |
08-03-14 |
Elitbrottningarna GP Falkenberg |
Kv 58kg 1:a Lousie Fredriksson Töreboda ABK/ Brottargymnasiet |
|
|
Kv 58kg 2:a Daniela Lundström Östervåla AK/ Brottargymnasiet |
01-03-14 |
Lilla Mälarcupen Fristil Västerås |
U 69kg 1:a Anton Valapuro Svenska landslaget/ Brottargymnasiet |
08-02-14 |
Vänercupen Lidköping |
KvU 70kg 1:a Angelica Lindbäck Luleå BK/ Brottargymnsiet |
14-jan |
Klippan Cup Klippan |
Kv 58kg 3:a Daniela Lundström Östervåla AK/ Brottargymnasiet |
|
|
Kv 69kg 3:a Sofie Nordström Hästveda BK/ Brottargymnsiet |
11-01-14 |
Vättercupen GP Huskvarna |
Kv 53kg 4:a Sandra Sarkkinen BK Snar/ Brottargymnasiet |
|
|
Kv 55kg 2:a Lousie fredriksson Töreboda ABK/ Brottargymnasiet |
|
|
Kv 60kg 3:a Daniela Lundström Östervåla AK/ Brottargymnasiet |
11-12/1-14 |
Ostens Minnes Cup Arboga |
U 69kg 1:a Henrik Martengård Örebro AK/ Brottargymnasiet |
|
|
U 69kg 2:a Anton Valapuro Väsby BK/ Brottargymnasiet |